Co. εξοπλισμού τηλεπικοινωνιών Fuyang Kelong Hangzhou, ΕΠΕ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτικής ίνας υποδοχές

MPO/MTP σκοινί/καλώδιο/άλτης μπαλωμάτων οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικό πλαίσιο διανομής ODF για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικό πλαίσιο διανομής ODF για τις πωλήσεις
Είμαι Online Chat Now

MPO/MTP σκοινί/καλώδιο/άλτης μπαλωμάτων οπτικών ινών

Κίνα MPO/MTP σκοινί/καλώδιο/άλτης μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής
MPO/MTP σκοινί/καλώδιο/άλτης μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής MPO/MTP σκοινί/καλώδιο/άλτης μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής MPO/MTP σκοινί/καλώδιο/άλτης μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής MPO/MTP σκοινί/καλώδιο/άλτης μπαλωμάτων οπτικών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  MPO/MTP σκοινί/καλώδιο/άλτης μπαλωμάτων οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: KELONG/OEM
Πιστοποίηση: TLC
Αριθμό μοντέλου: MPO/MTP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 508 ημέρες εργασίας
Δυνατότητα προσφοράς: 10000pcs/day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

Υψηλός - σκοινί/καλώδιο/άλτης μπαλωμάτων ποιοτικών MPO/MTP οπτικών ινών

1, περιγραφή προϊόντων

MPO/MTP σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας, ακριβής συνδετήρας, προσαρμοσμένο μήκος, άριστη μηχανική ικανότητα, απώλεια εισαγωγής<0>

2, εφαρμογή

CATV

Ενεργός λήξη dvice

Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

Μετρό

Δίκτυα τοπικής περιοχής (LANs)

Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας

Εξοπλισμός δοκιμής

Εγκαταστάσεις προϋποθέσεων.

Δίκτυα ευρείας περιοχής (WANs)

 

3, χαρακτηριστικό γνώρισμα

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης

Καλή διάρκεια echangeabilityGood

Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα

Πρότυπα: GR-326-ΠΥΡΗΝΑΣ Telcordia

 

4, προδιαγραφή

Τρόπος SM ΚΚ
Πολωνικά UPC/APC PC
Απώλεια εισαγωγής

Χαρακτηριστικό ≤0.2dB

Μέγιστο ≤0.3dB

≤0.25dB
Επιστροφής απώλεια

≥50DB (PC)

≥60DB (APC)

≥30dB
Ανταλλαξιμότητα ≤0.2dB
Επανάληψη ≤0.1dB
Διάρκεια ≤0.2dB χαρακτηριστική αλλαγή, 1000 matings
Εκτατή δύναμη > 10kg
Θερμοκρασία ≤0.2dB (- 40+85 στηρίζουν 100 ώρες)
Υγρασία ≤0.2dB (+25+65 93 ώρες R.H.100)

 

5, διατάζοντας τις επιλογές

Μπότα (μέγεθος καλωδίων) Χρώμα μποτών Τύπος ινών Αριθμός καλωδίων Ferrule Μήκος

0.9mm

2.0mm

3.0mm

Μαύρος

Biege

Μπλε

Γκρίζος

Άσπρος

Κίτρινος

9/125um SM

50/125um ΚΚ

62.5/125um ΚΚ

OM3

OM4

Simplex

Διπλός

Πολυ-ίνα

PC

APC

Προσαρμοσμένος

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Hangzhou Fuyang Kelong Telecom Equipment Co.,Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Miss. Crystal.Su

Τηλ.:: 86-571-63551181

Φαξ: 86-571-63550999

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)